Altijd op de hoogte blijven?

Meld je aan

Nieuwsoverzicht (7)

Nieuws

Pro Memorie 2025

28 januari 2025
Een handig naslagwerk voor de administratievoering van bedrijven, instellingen en ondernemers. De belastingtarieven en premies voor 2025 vind je overzichtelijk samengevat in de nieuwe Pro Memorie.

Eindejaarstips 2024

20 november 2024
De Eindejaarstips bevatten fiscale aandachtspunten, ideeën, waarschuwingen en suggesties om dit jaar goed af te sluiten en 2025 goed te beginnen.    

Pakket Belastingplan 2025 aangenomen door de Tweede Kamer met enkele wijzigingen

15 november 2024
We beschrijven de voornaamste wijzigingen die door de aangenomen amendementen zijn gerealiseerd en lichten enkele moties nader toe.

Wijzigingen 30%-regeling

31 oktober 2024
Het kabinet stelt voor om per 1 januari 2027 een constant forfait van 27% in te voeren. Voor de jaren 2025 en 2026 blijft een percentage van 30% van kracht.

Prinsjesdag 2024: wijzigingen voor de loonheffingen en arbeidsmarktontwikkelingen

19 september 2024
In ons memorandum gaan wij in op de belangrijkste voorgestelde wijzigingen voor de loonheffingen en op arbeidsmarktontwikkelingen.

Fiscale maatregelen voor 2025

17 september 2024
In ons memorandum hebben wij de hoofdlijnen van de voorgestelde maatregelen per onderwerp uiteengezet. Ook hebben we een overzicht van de maatregelen op twee pagina’s gemaakt.

Het Belastingplan 2025 op twee pagina’s

17 september 2024
Wij hebben een overzicht van de maatregelen uit het pakket Belastingplan 2025 voor u op twee pagina’s gezet.

© 2025 Meijburg & Co is een Nederlandse maatschap van besloten vennootschappen, staat ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 53753348
en is aangesloten bij de wereldwijde KPMG organisatie van onafhankelijke entiteiten verbonden aan KPMG International Limited, een Engelse private company limited by guarantee.
Alle rechten voorbehouden.